DataLife Engine ( DLE ) - İçerik Yönetim Sistemi | Türkçe Destek

Takım

Mehmet Hanoğlu

Mobil programla ile başladığım teknoloji hayatımın başlarında (2007) DLE ile tanıştım. Fakat bundan 1 yıl sonra yani 2008'de ilk sitemi açtım. Fakat bu projem uzun sürmedi ve DLE'ye tekrar dönüşüm 2011 Mart ayında gerçekleşti. 2011'den bu güne DLE için modüller, eklentiler geliştiriyorum. Şimdiye kadar DLE'nin Türk kullanıcıları için katkılarımın olduğunu söyleyebilirim. Yeni projemiz ile tüm bu çalışmalarımı tek bir "DLE" çatısı altında sunacağım.

Kadir Hanoğlu

2007 yılında MyBB ile başladığım web yolcuğuluğuna 2011 yılından sonra kesin olarak Datalife Engine ile devam etme kararı aldım. Bu çalışmaların yanında ticari olarak yürüttüğüm ticari hosting işlerine ise 2015 yılında son verdim. 2015 yılından sonra ise Datalife Engine ile keyfi amaçlı web siteleri ve tema tasarımları yapmaya devam ediyorum.

Eren Yumak

Uzun yıllarca Xoops CMS sistemini kullandıktan sonra SyBeR'in (Kadir Hanoğlu) telkinleriyle Datalife Engine içerik yönetim sistmine geçtim. SyBeR ve MaRZoCHi sayesinde sistemin mantığını kavradıktan sonra DLE adına tasarımlar, çeviriler ve eklentiler yayımlamak üzere DLE.NET.TR çatısı altında bir araya geldik.

Serkan Arslan

Matematik öğretmeniyim. 2007 yılında hazır sitelerle başladığım web yolculuğu dle siteler yaparak devam etti. Html ve css konularında kendimi yetiştirmeye çalıştım. Tüm yaptığım sitelerimde dle kullanıyorum. Dle tema konularında oldukça deneyimliyim.

Enver Küreci

Grafik tasarım ve php kodlama üzerine çalışmalarım sonucunda büyük tecrübe edindim. Bu yaz tüm çalışmalarımı DataLife Engine ile müşterilerime sunmayı planlayarak, script üzerinde yoğunlaştım. Daha sonra edindiğim tecrübeleri Dle.net.tr'de sizlere sunmayı planlayarak burada görev almaya başladım.

İSTATİSTİKLER