» » » » DLE.NET.TR Site Güncellemesi

DLE.NET.TR Site Güncellemesi

MaRZoCHi
MaRZoCHi Kurucu 8-02-2018, 23:50
Herkese merhaba,

Siteyi ilk açtığımızda 10.2 sürümü günceldi ve kurarak üzerinde değişiklikler yapıp siteyi açtık. Artık yenileme vakti geldi, özellikle yorumlarda dosya/resim ekleme, ctrl+v ile resim yapıştırma ( adminden konu eklerken ) gibi benim için cezbedici özelliklerin olması nedeniyle 10-15 gün içinde site güncellenecektir. ( Açılış tarihimiz: 03.04.2014 )

Localde son aşamalara geldim sayılır. Harici olarak kullandığım modüllerden shop modülü hariç hepsi 12.1 uyumlu. Bunun yanında eski sürümlerde olmayıp yeni sürümlerde DLE ile gelen bazı modül ve eklentilere de ihtiyacım kalmamış olacak.
Yaptığım tüm değişiklikleri not ediyorum ve paylaşacağım. Bunun yanında temada da ufak değişiklikler olacak. Bazı gereksiz kısımları kaldırdım. İlerde vakit olursa yeni bir tema düşünüyorum..
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
3 779
MaRZoCHi 9 Eylül 2018 15:36
@ramooo19⁠ teşekkürler. Geçen hafta biraz değişklik yapmıştım. Önbellekten dolayı farketmemişim..

--------------------
0
ramooo19 7 Eylül 2018 17:25
sitenizde hata var bilmem fark edebildinizmi acaba
3 779
MaRZoCHi 16 Şubat 2018 01:04
Az kaldı bitimine, 25 maddeden 4-5 tanesi duruyor hala, onlar bittiğinde güncellemeyi siteye uygulayacağım.

@NitrojeN, güncelleme dün paketlere dahil edildi. Teşekkürler :)

--------------------
0
NitrojeN 15 Şubat 2018 23:26
Bu habere çok sevindim. Bende size sevindirici bir haber vereyim DLE'nin resmi sitesi veri filtrelemesi için yeni bir güvenlik güncellemesi yayınladı Önem derecesi: yüksek
Burdan Dosyayı İndirip içindeki "engine/classes/parse.class.php" dosyasını eskisiyle değiştirmeniz yeterli.
0
yusufdj 15 Şubat 2018 00:57
Hayırlısı olsun sürekli takipteyim, kolay gelsin.
3 779
MaRZoCHi 9 Şubat 2018 22:21
@komsomolets, Yaptığım işlerde kullanmıyorum zaten, sitenin ömrü ne kadar olur bilmiyorum :) Gittiği yere kadar devam. DLE kullandığım 2 site var birisi burası diğeri kişisel sitem. Kişisel sitemi yakında OctoberCMS ye geçeceğim.

@Evan, @KAYA, teşekkürler :)

Eklentiler bölümündeki son 3 eklenti güncelleme sırasında gerektiği için yapıldı :) Kullanmayınca modül/eklenti üretimi de olmuyor.

--------------------
0
KAYA 9 Şubat 2018 20:02
Hayırlısı olsun. Başarılar..
0
Evan 9 Şubat 2018 19:38
Kolay gelsin Mehmet, iyi çalışmalar. :)
0
komsomolets 9 Şubat 2018 15:30
Umarım site daha iyi yerlere gelir. Bir ara DLE'yi bırakma gibi bir düşünceniz vardı hala öyle düşünüyor musunuz hocam ? Kolay gelsin.
deneme bonusu veren siteler