Datalife Engine Türkçe İndir

Datalife Engine 12.1

• Yenilenen reklamlar ve meta etiketler modülü
  • Sayfa hızlandırması için optimizasyonlar
  • Yeni ilave alan seçeneği ve ekstra özellikler

Yeni Başlayanlar

Datalife Engine ile yeni tanışıyorsanız, aşağıdaki linkleri kullanarak sistem işleyişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mobil Uygulamamız

Sitemizi kolayca ziyaret edebileceğiniz, forumu takip edip, yorum yazabileceğiniz mobil uygulamamız sizlerle...

Kullanıcılar

Sitenizi geliştirmek istiyorsanız, DLE esnekliğini iyi kullanan ekibimizden destek alabilirsiniz.

Geliştiriciler

Sistemin gelişimine katkıda bulunmak isterseniz, aşağıdaki dallardan uygun olanı seçip bize katılabilirsiniz.

Github'dayız

Kendi yapımımız olan ücretsiz modüllerimizi veya eklentilerimizi tüm geliştiricilere açık olacak şekilde Github üzerinden sunuyoruz.

» » » » Vestnik Tema Içinde Yapılacak Değişiklikler ve Sürüm Yükseltme

Vestnik Tema Içinde Yapılacak Değişiklikler ve Sürüm Yükseltme

tomrigs
tomrigs Üye 6-10-2017, 11:10
Yeni açtığım sitem için Vestnik Temasını kullanıyorum fakat temada çok küçük bir işlem ile birlikte birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim..

Vestnik Tema Içinde Yapılacak Değişiklikler ve Sürüm Yükseltme

1. resimde görünen left block taki menülerin üzerine gelince açılır menü olmasını nasıl sağlayabiliriz veya bana ne kadara maal olur.
2. web sitesi daha yeni açıldığı için DLE 12 sürümünü kurdum, sitede kullandığım Vestnik Temasını da DLE 12 sürümüne yükseltmem gerekiyor mu? Eğer gerekliyse bunu ücreti nedir.

teşekkürler..
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER