» » » » DLE Temasi Düzenleme Ve Teknik Destek

DLE Temasi Düzenleme Ve Teknik Destek

pdr51
pdr51 7-08-2017, 00:48
Merhaba arkadaşlar Android indirme sitesi kuruyorum fullapkoyunindir.com sitede normal temada kategorileri felan yaptım bu son yorum vb modül eklenecek o var birde mobil temada açılır menüler koyamadım ücretli veya ücretsiz yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı. Birde mobil temayı kullanmalimiyim yoksa forum da meta çekme felan denmiş o şekil de mi yaptirmaliyim. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

URL:http://fullapkoyunindir.com

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
pdr51 8 Ağustos 2017 18:33
anladım hocam o zaman bualanda önerebileceğinşz bir responsive tema var mı ücretsiz veya düşük ücretli 100 liraya kadar
3 779
MaRZoCHi 8 Ağustos 2017 17:52
@pdr51, mevcut temayı responsive yapmak zor bir iş. Yapacak kimsenin çıkacağını sanmıyorum ücretli olsa bile.
Yapınıza uygun responsive bir tema bulmanızı tavsiye ederim. Ya da bu şekilde devam edebilirsiniz.

--------------------
0
pdr51 8 Ağustos 2017 14:59
Teşekkür ederim :) O zaman mevcut temamı responsive etmeme yardımcı olur musunuz bunu nasıl kime yaptırmalıyım
3 779
MaRZoCHi 8 Ağustos 2017 13:02
Sitede mobil temanın düzenlenmiş bir hali mevcut. Sanırım onda açılır menü vardı.
Mobil tema yerine responsive bir tema öneririm.
Son yorumlar modülü kullanımına Default temadan bakabilirsiniz. Tek .tpl ve bir satırlık koda sahip.

--------------------
deneme bonusu veren siteler