» » » » Hazır olan temaları entegre etme sıkıntısı

Hazır olan temaları entegre etme sıkıntısı

yusufemre
yusufemre 26-04-2017, 21:27
Merhabalar aranızda yeniyim öncelikle kendimi tanıtmak istedim Adım Yusuf 20 yaşındayım uzun zamandır takip etmeye çalışıyorum dle.net.tr 'yi üye olup foruma yazmak bugüne kısmetmiş...

Karşılaştığım bir sıkıntı hakkında sizden bilgi almak istedim tam olarak bunun adı tema entegre etmekmidir bilmiyorum ancak dle ye uygun tema buldum limitsizamca teması diğer adıyla topskript teması olarak geçiyor ben bunu klasöre atıp temayı aktifleştiriyorum yanlız kategori konu ekleyemiyorum sadece tema içerisinde gömülü olan resimler yazılar çıkıyor tekrar bunları düzenlemesini nasıl yapacağım hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olurum hepinize kolay gelsin
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
yusufemre 1 Mayıs 2017 23:45
sorunu hallettim main.tpl yi inceledikten sonra nasıl yapacağımı anladım. Zaman ve bilgi ayırdığınız için teşekkür ederim
0
Maccy 29 Nisan 2017 23:25
LimitsizAmca'nın kullandığı tema bayağı bir editlenmiş şekildedir :) Temayı çekmiştim bir ara TopSkript'e benziyor ama çok daha farklı :)
0
rnajans 29 Nisan 2017 19:15
bunun adı tema entegresi değil. sadece tema edittir. Dle içerisinde yer alan tema düzenle modülünden temanızın içeriğini düzenleyebilirsiniz. Örnek düzenlemeleri incelemek için Default temayı incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca takıldığınız konularda Dle de yer alan etiket sisteminin kullanımı için aşağıdaki linkte yer alan açıklamaları inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

https://forum.dle.net.tr/gelistiriciler/sablon-sistemi/333-maintplde-smarty-kodl
arinin-kullanimlari.html
deneme bonusu veren siteler