» » » » Hide Eklentisi?

Hide Eklentisi?

yusufdj
yusufdj 4-02-2018, 14:08
Merhabalar, bildiğimiz forum sistemlerinde kullanılan hide eklentisi dle için var mıdır acaba? biraz açayım konuyu eklediğimiz linki hide yaparak üye olan kişiler yorum yapmadan link açılmaz böyle bir eklentiye çok ihtiyacım var eminim birçok kişi böyle bir eklenti istiyordur, yardımcı olabilcek varmıdır? teşekkürler.
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
yusufdj 4 Şubat 2018 21:56
@MaRZoCHi, hocam dle yeni kullanmaya başladım biraz acemiliğim var kusura bakmayın.
3 779
MaRZoCHi 4 Şubat 2018 17:45
@yusufdj, Eklentinin açıklamalarını tekrar okursanız, sorunuza cevap bulacaksınız.

--------------------
0
yusufdj 4 Şubat 2018 16:20
Yani hocam bu ekleti tüm makaleler için mi geçerli? Örnek olarak 1 makalesine yorum yapildi link açıldı 2 makalesinede tekrardan yorum yapilmasi gerekiyor değil mi?
3 779
MaRZoCHi 4 Şubat 2018 16:02
@yusufdj, o eklentide iki farklı kullanım var. Toplam yorum sayısına göre gözüksün/gözükmesin ve o makaleye yapılan yorum sayısı için gözüksün/gözükmesin.

Şimdi siz sayıya takılıp muhtemeleden de anlamaya çalışmadan kesip attınız. Makale için kişinin yaptığı yorum sayısı 0 dan fazlaysa yorum yapmış demektir. Eklenti sizin istediğiniz gibi çalışıyor.

--------------------
0
yusufdj 4 Şubat 2018 15:25
Hocam ilginiz için teşekkür ederim fakat ben mesaj sayısına göre olsun istemiyorum, eklediğim makaleye emeğimin karşılığı yorum yapılmasın istiyorum bu sadece mesaj sayısı olarak değil linklerim için bir teşekkür edilsin istiyorum. yorum yazılmadan link gözüksün istemiyorum.
3 779
MaRZoCHi 4 Şubat 2018 14:51
Mesaj sayısına göre içerik gizleme
Sitede eklenti olarak mevcut.

--------------------
deneme bonusu veren siteler