» » » » Sitedeki Urllerin Bozulması

Sitedeki Urllerin Bozulması

lacers123
lacers123 20-01-2018, 13:03
Merhabalar. Ben sitenin full yedeğini aldım cpanelden bi de aynı şekilde sql yedeğini aldım. Başka sunucuya geçtim vpssim kurdum dle kurdum site yedeğini sql yedeğini vs attım her şey sorunsuz konular geliyor fotoğraflar vs vs ama hangi konuya tıklarsam tıklayayım yine ana sayfa çıkıyor karşıma. Sadece konu değil menü ve sidebara koyduğum bi kaç buton neye tıklarsam tarayıcının url bölümü değişiyor linke gitmiş gibi gözüküyor ama karşıma yine ana sayfa geliyor. Sistem ayarlarındaki seo urlyi değiştirince bu sefer konulara giriyor ama yine menülere falan girmiyor. Kategori linklerine de girmiyor. Ne yaptıysam da çözemedim yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

URL:http://hdfilmizleindir.org

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
stkersln 14 Şubat 2018 18:47
@lacers123 Sorunu nasıl çözdüğünü bizimlede paylaşabilir misin ?
3 779
MaRZoCHi 21 Ocak 2018 11:59
PHP sürümü ile ilgisi yok.

--------------------
0
lacers123 21 Ocak 2018 01:37
@Hagen, 7.1.13 kurulu şuan
0
lacers123 21 Ocak 2018 00:51
Hocam vps kullanıyorum host yöneticisine ticket attım da sunucuda kısıtlamamız yok istediğinizi açıp kapatabilirsiniz dedi. biraz araştırdım httpd.conf dosyasında rewrite kodunun başında # varmış onu kaldırmam gerektiği söylenmiş ancak baktığımda başında # işareti falan yok. bi türlü çözüm sağlayamadım...
3 779
MaRZoCHi 20 Ocak 2018 16:15
Host yöneticinizde görüşüp açtırmalısınız. Aksi halde SEF linkler çalışmaz. Sistem ayarlarından SEO fonkiyonunu kapatıp deneyin sorun yoksa, problem tamamen host kaynaklıdır.

--------------------
0
lacers123 20 Ocak 2018 13:35
mod_rewrite tanımlanmamış olarak gözüküyor panelde
3 779
MaRZoCHi 20 Ocak 2018 13:22
* Öncelikle .htaccess dosyasını kontrol ediniz. Mümkünse mevcut sürümünüze ait dosyayı kullanınız ( önceki dosyayı yedeklemeyi unutmayın )

* Sunucuda mod_rewrite açık mı kontrol edin. ( Admin panel ana sayfasında, Sistem kontrolü tabında, Module mod_rewrite )

* Admin panelden seo stili ayarını kontrol edin.

Devam ederse tekrar bakalım..

--------------------
deneme bonusu veren siteler