» » » » Blogss Temasını Kurdum Ama Düzenleyemedim

Blogss Temasını Kurdum Ama Düzenleyemedim

Creed
Creed 21-11-2017, 17:12
Blogss Temasını Kurdum Ama Düzenleyemedim

arkadaşlar resimdeki bölümü nasıl hangi dosyadan silebilirim acaba.
tema : Blogss

URL:https://danqersite.com

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
Creed 8 Şubat 2019 12:20
Alıntı: yusufdj

bunu daha önce denedim sıralama bölümü çalışıyor ama site içi arama yaptığımda aranacak ifade 4 karakterden az olamaz hatasını alıyorum. doğru şekilde arama yapsam bile bu hata çıkıyor.
0
yusufdj 27 Ocak 2019 20:41
0
Creed 25 Ocak 2019 12:18
Alıntı: MaRZoCHi
Tema sürümü eski olduğu için sanırım. Tema güncellemelerini uyumlu olduğu sürümden kullandığınız sürüme kadar atlamadan yapınız. Sorun devam ederse bildiriniz.

Hocam tam olarak nasıl yapılacağından kısaca bahsedermisiniz 13.1 e nasıl uyarlarım temayı acaba aynı hatalar devam ediyor çünkü.

Alıntı: Creed
Alıntı: MaRZoCHi
Tema sürümü eski olduğu için sanırım. Tema güncellemelerini uyumlu olduğu sürümden kullandığınız sürüme kadar atlamadan yapınız. Sorun devam ederse bildiriniz.

Hocam tam olarak nasıl yapılacağından kısaca bahsedermisiniz 13.1 e nasıl uyarlarım temayı acaba aynı hatalar devam ediyor çünkü.

birde ordaki arama kutusuna ne yazarsam yazayım 4 karakterden fazla giriniz hatası veriyor lütfen yardım.

3 779
MaRZoCHi 27 Kasım 2017 22:06

--------------------
deneme bonusu veren siteler