» » » » Makale Başlıklarında Hata

Makale Başlıklarında Hata

Tura
Tura 21-08-2017, 18:22
Benim Sitemde Birden Bire mekaleler bu sekilinde oldu onu nasil duzelde bilirim sitem uft8 dir
son siteye ftp girdiyim de ftp backup papkasi yox idi bende basqa bir siteden dle indirim backup papkasini attim sitey amma bakmadin indirdiyim uft8 idi ya yox oylece attim siteye site indi boyle gozukuyor attigim bunu nasil duzelde bilirim
Makale Başlıklarında Hata
nasil nereden duzelde bilirim yardimcu olursunuz iyi olur
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
3 779
MaRZoCHi 23 Ağustos 2017 21:44
1) Site adresiniz nedir?
2) Kurduğunuz dle paketinin kodlaması nedir? ve sürüm kaç?
3) Mümkünse sql dosyanızı paylaşınız ( Sadece sql dosyasını PM ile gönderebilirsiniz )

--------------------
0
Tura 23 Ağustos 2017 17:52
Yeni Bir Dle Uft 8 kurdum dle 10.1 yukledim yedeyide bacjup atdim geri cekdim yene ayni sorun olur mekalede sqlda qalib onu nasil duzelte bilirim
0
Tura 23 Ağustos 2017 16:34
@MaRZoCHi, eksi dosyalarida atiyorum olunmuyor backup dusub yedekdede mekala basliklari ayni kimi yaddasa dusub bunu duzelmek olurmu yoxsa yeniden kurum silim sql yaddasa karakter sorunlari dusub qalib uft-8 dir sitem bakdim amma anlamadim neden oldugunu
3 779
MaRZoCHi 23 Ağustos 2017 00:40
Dosya yedeğiniz varsa geri atın. Yoksa, eski kodlamanız muhtemelen cp1251 dir. Aynı kodlamaya sahip paketi indirip atarak düzeltebilirsiniz.
Tavsiye edeceğim yol utf8'e geçmenizdir. Fakat bunu açıkladığım bir döküman yok. Sitede daha önce sorulmuştur.. Yorumlardan ilerleyebilirsiniz. Adım adım sorabilirsiniz.

--------------------
deneme bonusu veren siteler