Video yükleme

myscreap2
myscreap2 13-05-2017, 23:52
s.a hayırlı akşamlar..

web siteme aynı resim yükleme gibi video yüklemek istiyorum bilgisayardan yada telefondan
iframe yada embed kodları ile yüklenebiliyor ama sitedeki diğer kullanıcılar için cok kullanışlı değil önce videoyu youtube vb bir yere yükleyip ordan çekmek zorunda kalıyoruz başka bir yöntem varsada ben bilmiyorum

merak ettiğim şu kısacası aynı dosya yükleden resim yükleme yaptğmz gibi video yükleme yapabilirmiyiz ?
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
myscreap2 24 Mayıs 2017 12:53
sistem ayarlarında üzerinde dosya uzantısı kısmını bulamadım ama
kullanıcı gruplarında konu kısmında gerekli düzenleme yapılabiliyor
sorun çözülmüştür tşkler
3 779
MaRZoCHi 24 Mayıs 2017 11:38
@myscreap2, sistem ayarlarında dosya uzantıları kısmı var, ayrıca kullanıcı gruplarında da ayarlar var.

--------------------
0
myscreap2 23 Mayıs 2017 12:29
nasıl yapılıyor peki ? ben dosya yükle bölümnden yapmaya çalıştım ama uzantıyı kabul etmedi
player olarak nasıl yüklicem ?
3 779
MaRZoCHi 23 Mayıs 2017 00:26
Dosya olarak video yüklenebiliyor. Resim gibi yükleyebilirsiniz, uzantı ve boyut ayarlamasından sonra. İsterseniz player olarak isterseniz dosya olarak makaleye ekleyebilirsiniz..

--------------------
0
myscreap2 22 Mayıs 2017 22:17
@MaRZoCHi, musait bir zamanda yada konuyu görünce yardımcı olucaktır sanırım
video ile ilgili eklenti ve modüllere baktım ama ihtiyacım olan gibisini bulamadım malesef olsa gayet güzel olurdu
0
Maccy 21 Mayıs 2017 22:54
@myscreap2, Onun için ayrı bir modül yazılması gerek galiba, onun için MaRZoCHi ile iletişime geçebilirsiniz.
0
myscreap2 21 Mayıs 2017 21:57
onu biliyorum ama filezilla vb bir programla yapmak gerekmiyor mu onun için ?
ben yükleyebilirim o şekilde de tamam ama normal kullanıcılar ftp ye nasıl dosya yüklicek ?
0
Maccy 21 Mayıs 2017 16:26
Merhabalar, videoyu ftpden yükleyip linkini alarak medya ekleden link olarak yerleştirebilirsiniz.
deneme bonusu veren siteler