» » » » Mybb forum entegratörü hatası

Mybb forum entegratörü hatası

Rhinestone
Rhinestone 14-04-2017, 22:00
Merhaba!
ben 2015 senesinde mybb forum entegratörü satın almıştım.
geçen günlerde numara değişikliği yüzünden haber alamadığım host firmam ödeme sebebiyle hostingimi kapatmış.
tekrar açtırıp son yedeği yüklemelerini istedim.
sitede bir problem yok fakat forum açılmıyor.
subdomain,dosyalar ve veritabanı eksiksiz bir biçimde durmakta.
yardımlarınız için teşekkürler..
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
3 779
MaRZoCHi 15 Nisan 2017 17:00
@Rhinestone, Bu başlıktan "Mybb forum entegratörü hatası" anlaşılacak tel şey önceki mesajımda yazdığım :)
Hosting değiştim mybb forum açılmıyor derseniz, sorunun yeri mybb destek siteleri.
Yine de yol göstereyim; Kullanıdğınız sürüm ve sunucudaki php,mysql sürümü uyumlu mu ona bir gözatın. Bunda muhtemelen sorun yoktur..
"Content Encoding Error" hatası veriyor. Sunucu kaynaklı olma ihtimali daha yüksek. .htaccess dosyasını deaktif edip deneyin. Admin panele ulaşmayı deneyin. Olmazsa aynı sürüme ait dosyaları yenileyin, o da olmazsa sürümü güncelleyin veya aynı hosta yeni sürümü kurup deneyin.

--------------------
0
Rhinestone 15 Nisan 2017 16:27
Hocam beni yanlış anladınız. Sorunu bir yere bağlamak değil amacım sadece neler olabileceğini öğrenmek. Mybb hakkında tamamen bilgisizim ve hostingim önceden kullandığım hostingin aynısı, aynı paketi tekrar açtırdım neleri kontrol etmem gerek bilgilendirebilirseniz sevinirim.
3 779
MaRZoCHi 15 Nisan 2017 14:40
Merhaba, başlıkta yazdığınızın aksine entegratör ile ilgili olmayan bir durum.
Durumun entegratör ile ilgili olması durumunda karşılaşacağınız hatalar ancak şunlar olur: Siteye üye olanın foruma üye olmaması, siteye giriş yapıldığında foruma giriş yapılmaması..

Yani kullanıdğınız sistem host vb. nedenlerle çalışmaz hale geldiğinde bunu satın aldığınız bir modüle bağlamanız yanlış.
Öncelikle kullanıdığınız sistemler ve sunucu uyumluluklarını araştırınız!

--------------------
deneme bonusu veren siteler