» » » » Yorumların iç içe geçmesi

Yorumların iç içe geçmesi

sonkan
sonkan 24-03-2017, 15:58
Merhabalar, gerek yönetici gerekse üye üst üste yorum yazdığında yorumları iç içe geçiyor bu yorumları nasıl ayıra bilirim kodlarda mı bir değişiklik yapmam lazım yoksa admin panelinde mi düzenleme yapmam gerekiyor. comments.tpl de etiket sadece {comment} bu şekilde ayrı bir tag mı yazmalıyım.
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
sonkan 31 Mart 2017 07:25
Panelden ağaç ve diğer seçeneği de seçtim olmadı. Misal üye "test" isimli konuya yorum yazdı bir dakika sonra aynı "test" konusuna tekrar yeni yorum yazdı iki yorumu içine alıp sayaçta 1 sayıyor. Spam önlemesi gibi bir şey sanırım. Ben istiyorum ki üye 10 yorumu bir dakika içinde de yazıp gönderse yorumları içinde alıp 1 yorum yazmasın sayaç da 10 yorum yazsın.
Mehmet, link veremiyorum site şuan da pasif çalışmaları local de tamamlayıp öyle kurucam
0
Reborn 25 Mart 2017 20:08
Yorumlara cevap verilirse iç içe geçme özelliği devreye girer. Bunu Admin panelden kapatıp açabiliyorsunuz.

1- Admin Panele girin
2- Sistem Ayarları
3- Yorumlar bölümüne girin
4- "Yorumlarda ağaç gösterimini kullan" pasif yapın ve ayarları kaydedin. Artık yorumlar düz şekilde görünür.
3 779
MaRZoCHi 25 Mart 2017 15:36
comments.tpl dosyasını link olarak gönderin. Ayrıca URL verin ki hata neymiş görebilelim.
Ayrıca bu tarz sorunlar için tasarım kategorisini seçmelisiniz.

--------------------
deneme bonusu veren siteler