» » » » Site Görüntüleme Problemi

Site Görüntüleme Problemi

ByOs
ByOs 22-10-2016, 15:26
Merhabalar,

aktif sitem de Dle 10.3 kullanıyorum ancak sonrasında hep problemlerle karşılaştığımdan bir türlü sürüm yükseltemedim. Bir sonrakinde düzelir diyerek 11.1 e kadar geldim ama yine aynı. Müsait olduğunuzda kontrol ederek çözümü konusunda yönlendirme yaparsanız çok memnun olurum.

Selamlar.

URL:http://guncelwindows.com/beta/index.php

Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
ByOs 23 Ekim 2016 00:16
@MaRZoCHi,

O zaman bir dizi testten sonra sonra tekrar size geri bildirimde bulunacağım. Ancak geçen süreç içerisinde cloudflare olmadan da yapmıştım sonuç aynıydı.

Desteğiniz için teşekkürler.
3 779
MaRZoCHi 22 Ekim 2016 23:45
@ByOs, ana dizinde başka bir DLE olmasından kaynaklı olabilir diyecem ama CloudFlare olmadan test etmek lazım, sonrasında sunucu kaynaklı(çözülemeyen) olduğuna karar verilebilir.

--------------------
0
ByOs 22 Ekim 2016 23:21
@MaRZoCHi,

Mehmet Bey Selamlar,

Bu problemi ana dizine kurduğumda da aldım o yüzden ilgili alanı düzeltmem işe yaramadı. Aklıma host ile ilgili bir problem olabilir mi sorusu geliyor , Siz ne düşünüyorsunuz ?
3 779
MaRZoCHi 22 Ekim 2016 23:08
@ByOs, stil dosyalarınız yüklenmiyor. Örnek: http://guncelwindows.com/beta/templates/Default/css/engine.css
Tabi sadece stil dosyalarını değil, klasör linki olan hiçbir öğreye erişlmeyecektir.
beta/ dizininde .htaccess dosyanız yoksa ana dizinden kopyalayın ve DirectoryIndex index.php yerine
DirectoryIndex beta/index.php
yazın.

--------------------
0
ByOs 22 Ekim 2016 22:23
@otomasyoncu7,

Site bende aşağıdaki gibi görülmekte, o yüzden gerçek sitemi bir türlü yükseltemedim. Kurulumda herhangi bir hata almadım. Her şey normaldi. Anladığım kadarı ile siz ana siteye bakmaktasınız. Ana site de de aynı durum oluştuğundan beta klasörüne kurulum yapmaktayım test için.
0
otomasyoncu7 22 Ekim 2016 21:27
Sürüm yükseltirken karşılaştığınız problem tam olarak nedir ? Sürüm yükseltirken hata mı alıyorsunuz ? Hatanın ekran görüntüsü mevcut mu ?
Siteye URL: ...... .com/index.php olarak ulaştığımızda sitede gözle görülür bir hata yok ?
deneme bonusu veren siteler