» » » » Sabit Sayfa İçinde Login Tagını Kullanma

Sabit Sayfa İçinde Login Tagını Kullanma

mehmet
mehmet 13-07-2015, 00:26
Selam merhabalar ben Sabit sayfa yönetiminden oluşturmuş olduğum herhangi bir sabit sayfa içinde {login} tagının çalışmasını istiyorum? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. Resimde ekledim baklabilirsiniz.

web site: www.softdonanim.com
Resim:
Sabit Sayfa İçinde Login Tagını Kullanma
Çözüldü İşleme Alındı Bekliyor Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
0
juvante 22 Şubat 2017 17:34
@MaRZoCHi, link kırılmış yenileyebilirmisiniz ?
0
kemalkeskin 3 Aralık 2016 17:19
@MaRZoCHi,verdiğin link teki sayfa bozuk galiba hocam ya da konu kaldırılmış ve izin verilmemiş girmeye o bölüme acaba o eklenti ye nerden ulaşabiliriz
3 779
MaRZoCHi 17 Temmuz 2015 20:41
@mehmet, Attığım linkteki bilgiler Çince değil Rusça, o eklenti ?do=login olarak girildiğinde login.tpl yi sabit bir sayfa gibi gösteriyor. Ayrı sayfada login eklentisi yani.

--------------------
0
mehmet 17 Temmuz 2015 20:08
Yardımlarınızı bekliyorum :( kaç gündür.
0
mehmet 13 Temmuz 2015 23:21
@MaRZoCHi, sizin göztermiş olduğunuz düzenlemeyi tam anlamadım. Daha doğrusu ne işe yaradığını tam anlayamadım çince olduğu için.Biraz açıklarsan sevinirim.
0
marika 13 Temmuz 2015 13:25
Login etiketi main içinde çalışır, static.tpl içinde çalışmaz diye biliyorum. Bu css le şöyle yapabilirsiniz. logini yine main tpleye eklersiniz. Login içindeki div clasına css ten top:500px ve left:200px position:absolute atayarak istediğiniz yerde gösterebiliriniz.
3 779
MaRZoCHi 13 Temmuz 2015 13:21
Ayrı sayfada göstermek istiyorsan: Sabit sayfa içinde göstermek yerine buradaki düzenlemeyi deneyebilirsin.

--------------------
deneme bonusu veren siteler