» » » » Facebook paylaşımda konu yazarını gösterme

Facebook paylaşımda konu yazarını gösterme

eorxanazer
eorxanazer 25-03-2017, 04:49
Merhaba.Bildiğiniz üzere facebookta içerik paylaşırken resimdeki gibi ekran çıktısında konu yazarının ismi gözüke biliyor.Sanırım wordpresste bunun için eklentiler mevcut.Fakat dle için uygun bir eklenti bulamadım.
Facebook paylaşımda konu yazarını gösterme
İnternette biraz araştırdım Bu adreste basit bir çözüm buldum.Site main.tpl dosyasına iki kod ekleyerek belirli facebook hesabının içerik paylaşırken çıktıda görüntülenmesini sağlamak mümkün.Fakat benim istediyim her bir site yazarı için kendi profilini eklemek.Ne kadar çalışsamda ilave alanlarla bunu yapamadım.Sorun şu ki full story dosyasına eklediğim meta taglar çalışmıyor yalnızca main.tpl dosyasında çalışıyor.Main.tpl dosyasındada ilave alan kullanılamadığından eklentiyi bi türlü yapamadım.Yardımcı olursanız sevinirim

URL:http://orxanazer.com/

Çözüldü İşleme Alındı Çözülemedi
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
3 779
MaRZoCHi 13 Nisan 2017 13:12
Doğru bir şekilde çalışan bir sitenin, makale URL sini gönderin, eklenti olarak ekleyim.

--------------------
0
eorxanazer 25 Mart 2017 18:07
Gerekli kodlar bende zaten mevcut.Fakat dle altyapısıyla bi türlü birleştiremiyorum.Şimdilik sadece site ana sayfasına eklenen bir kodla belli bir facebook hesabını kullanmak oluyor.Amma benim istediğim her yazarın kendi facebook profilinin gözükmesi.
0
Maccy 25 Mart 2017 09:25
Buradaki yazı size yardımcı olacaktır.
deneme bonusu veren siteler